Interesanti

Astrologs ir paziņojis būtisku vēsti, kad beigsies pandēmija – Paziņo nepatīkamas lietas

Kurš gan Latvijā nepazīst slaveno astrologu Kristapu Baņķi, kurš jau pirms laika bija brīdinājis par šo krīzes situāciju. Tagad viņš paziņojis nepatīkamas prognozes par to, kad globālā pandēmija realitātē varētu rimties un beigties. Baņķis norāda, ka situācija varētu sākt rimties 2020. gada beigās, tomēr nekas pilnībā nebūs beidzies.  Kā vinš pats sacīja : “Cilvēki globāli, domā ka rudenī gaidāms otrs pandēmijas vilnis un tas būšot kā šis esošais. Tomēr cilvēkiem der atcerēties, ka paši svarīgākie un nopietni krīzes radītāji ir tieši neskaidrība, neziņa, lielas pārmaiņas un cilvēku nespēja pielāgoties. “

“Pavisam noteikti nespriediet par nākotni tikai pēc vakardienas”, tā savā privātajā Facebook kontā paziņoja Baņķis. “Visa krīze sāks beigties tikai tad, kad tiks izsaimniekoti visi paņemtie miljardi. Tad lēnītēm pāriesim dižkrīzē un nākotnes pensijkrīzē, kas pašlaik visiem ir tik ļoti aktuāla tēma un pat svarīgas dzīves daļa.”

Tieši tāpat viņš norādīja, ka cilvēkiem ar steigu jāsāk domāt par nākotni vēl vismaz piecus gadus uz priekšu. Tāpat viņš norādīja, ka uz valsti nevajadzētu paļauties, jo nākamais gads būšot ar pamatīgu līdzekļu iztrūkumu, kas liks visu situāciju piegriezt daudz, daudz ciešāk. Noteikti var gaidīt to, ka štatu samazināšanu skars arī pašvaldības. Noteikti savelciet ciesāk savas jostas un būtiski izvērtējiet savus ikdienas paradumus un pirkumus. Mainiet savu domāšanu, saka Baņķis.

Iepriekš tika vēstīts, ka Baņķis jau brīdināja par esošo krīzi, taču lielākā daļa viņu izsmēja un domāja, ka tas ir joks. Taču tagad viņš brīdina, ka šobrīd esošā krīzi var kļūt par dižkrīzi, kas var vilkties pat piecus gadus un tad būs grūts periods daudziem…

Lasi vēl : No rītdienas Policija pārbaudīs vai sabiedriskajā transportā visi nēsā maskas, ja nebūs – Lūk, kas notiks… – Lasi rakstu spiežot uz bildes:

Avots