Interesanti, Neticami, Noderīgi

Atklātībā nonāk informācija, ka vien 24 gadu vecumā, kāzu ceļojuma laikā gājusi bojā tautā mīlēta aktrise

Krievijā, Baltkrievijā, kā arī Latvijā ir sēras. Atklās ziņas, ka vien 24 gadu vecumā, savā kāzu ceļojumā Aļaskā gājusi bojā Krievijā, kā arī Latvijā plaši pazīstamā Veronika Nikonova. Viņas vīrs Pjotrs Markelovs paziņoja : “Mēs apprecējāmies un uzreiz braucām mūsu kāzu ceļojumā. Mūsu sapnis bija nokļūt Aļaskā. Mēs ļoti vēlējāmies iekļūt Aļaskas mežu biezokņos un atrast leģendām apvīto busiņu ar nosaukumu Magic Bus”

Traģiskais brīdis notika šķērsojot otru upi, kura bija novilkta tikai ar trosēm. Veronika ielūza un ielidoja tieši upē. Smagā soma viņu spieda lejā dzelmē. Pēc pāris minūtēm viņu izdevās dabūt ārā, tomēr pēc 30 minūšu elpināšanas, nekas vairs nbija līdzams, viņas sirds bija apstājusies.

Magic us ir jeb latviešu valodā maģiskais busiņš zināms no grāmatas un filmas Into The Wild. Tas ir patiess stāsts par Amerikānieti, kurš deviņdesmitajos gados izvēlējās dzīvi Aļaskas dziļajos mežos. Šis busiņš kalpoja viņam par dzīves patvērumu. Taču 1992. gadā viņa dzīve 24 gadu vecumāizgaisa. Tiek runāts, ka viņš nomira no bada, lai gan otra versija stāsta, ka viņš saindējās ar meža indīgajām ogām.

Skumjākais ir tas, ka Veronika bija plaši pazīstama ne tikai Krievijā, bet arī Latvijā. Ir sanācis, tā kā tas ir, tomēr skumjas joprojām nepamet daudzus…

Lasi vēl : No rītdienas Policija pārbaudīs vai sabiedriskajā transportā visi nēsā maskas, ja nebūs – Lūk, kas notiks – Lasi zemāk :