Interesanti, Noderīgi

Ātrās Palīdzības mediķis atklāj nežēlīgo patiesību par reālo darbu koronavīrusa laikā

Stāsts, kas liks aizdomāties ikvienam, neatkarīgi no vecuma, jo tāda ir patreizējā situācija un tā ir diezgan rūgta, lai arī cik ļoti negribētos to mainīt. Klajā nācis tik tiešām skarbs video, kurā Neatliekamās Palīdzības mediķi atklāti stāsta par darba situāciju un apstākļiem koronavīrusu pandēmijas laikā.

“Es ātrās palīdzības mašīnā jūtos tiešām kā mājās. Ikviena darbiniekam ir jāzina, kur te, kas tieši atrodas. Mans konkrētais pienājums ir pēc katra pacienta dezinficēt mašīnu, aparatūru un pašam sevi,” tā par ikdienas patreizējo rutīnu stāsta Alvis Osmanis, kurš ir sertificēts neatlieamās medicīniskās palīdzības ārsta galvenais palīgs.

Mediķis video pastāstijis, ka teju vai katrs otrais cilvēks, kurš guvis kaut mazu savanojumu, piemēram, sasitis kāju, baidās un prasa vai viņš tagad nevar būt inficējies ar jauno un bīstamo koronavīrusu. Netrūkst arī tādu cilvēku, kuri stingrā balsī prasa vai šāds vīruss tik tiešām pastāv un vai tās nav nekādas muļķības.

Par koronavīrusa reālo eksitenci Alvis Osmanis un viņa darba kolēģi Filips Aksjutins un Edgars Strupuls katru dienu pārliecinās par to, jo izsaukumi ir tik tiešām daudz, pavadot teju vai visu dienu aizsargtērpot un nogādājos slimnīcā koronavīrusa Covid-19 inficētos pacientus.

Zemāk pievienotajā video viņi pastāsta par reālo situāciju un ar cik smagiem apstakļiem bieži nākas sastapties patreizējā situācijā :