Interesanti, Noderīgi

Beidzot par to vairs neklusē un atklāti paziņo : “Ierobežojumi saglabāsies līdz šī gada beigām”

Tiek ziņots, ka joprojām nav itin nekāda drošības sajūta par Covid-19 saslimšanas turpmākajām tendencēm un tālāku izplatību. Tiekot izteikti dažādi pieņēmumi, tomēr liela daļa ar ierobežojumiem var saglabāties līdz pat šī gada beigām. Tā tika izteikts zināmajā un populārajā raidījumā ar nosaukumu “Tiešā Runa”.

Pie tam jāņem vērā, ka Veselības ministrijas vadošais speciālists Uga Dumpis, kā arī Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) vadošais speciālists un epidemiologs nācis klajā ar svarīgu paziņojumu, jo tas skar lielāko daļu iedzīvotāju, tieši tādēļ tas ir tik ļoti būtiski.

Abi izteikušies, ka patreizējā situācija Latvijā ir diezgan laba, ņemot vēra, ka pieaugums turpinās katru dienu. Lai arī notiek pakāpenisks pieaugums, tas nenozīmē, ka viss ir tik labi kā varētu šķist. Viņi izteikusies, ka ir ļoti grūti un sarežģīti spriest, kā visa situācija var eskalēties tālāk un tieši tas rada lielākās bailes iedzīvotāju vidū.

Uga Dumpis izteicās par to, ka Latvijai bija pietiekami daudz laika, lai varētu no malas pētīt valstis, kurās notika smagais pandēmijas lēciens augšup. Līdz ar to Latvija mācījās no valstu pieļautajām kļūdām un ņēma labākos valstu piemērus, kas ar situāciju tika galā labāk nekā citas. Tomēr pašlaik runa iet par ierobežojumiem un sākas skumjākā daļa… (Lai turpinātu lasīt šo rakstu, zemāk spied pogu “Atvērt”vai arī pogu ‘Uzzināt vairāk’)