Interesanti, Šokējoši

Briti izpļāpājušies, ka Keita Mildtone nemaz nav tik jauka! Lūk ko viņa pavisam negaidīti izdarīja ar savu asistenti!

Izrādās, ka Lielbritānijas presei nu ir jauns sarunu temats, kurš pāršalcis visus lielos medijus. Tiekot runāts, ka Keita Midltone patiesībā nemaz nav tik jauka, kāds ir viņas izveidotais tēls. Tas ir skaidrojums ar pēdējām “karstām” sarunām. Viņa pilnībā bez nekāda brīdinājuma atlaida savu privāto asistenti, kura pie Keitas strādāja jau vairākus gadus.

Tas ir licies pavisam dīvaini, jo asistente vienmēr bija laipna un varēja uzskatīt, ka viņa ir kā kopīgā ģimene, taču izskatās, ka Keita nemaz nav tik jauka kā viņas radītais tēls. Laiks uzzināt, kas īsti notika, lai Keita viņu varētu atlaist. Izrādās, ka tiešām bija kāds notikums, kurš acīmredzami Keitai lika pārvilkt strīpu asistentes darba attiecībās.

Cilvēki ir ļoti negatīvi pārsteigti par to, ka Keitas asistenta bija paņēmusi sev pienākošo atvaļinājumu, lai varētu doties ar savu vīru kāzu ceļojumā, kas ir pašsaprotami, taču Keitai tā nav licies un viņa izdarījusi negaidītu spiedienu.

Asistentes vārds ir Sofija Agnū un viņai ir 32 gadi. Viņa bija Keitas Midltones kura biedrene, kad kopīgi mācījās mākslas skolā un par savu atlaišanu ir vienkārši šokā un pašlaik ir neizpratnē par to, kas notiks tālāk. Un atklājas vēl dažādas lietas!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā