Interesanti

Bulis atklāti paziņojis par savām slēptajām attiecībā ar Lieni Skulmi, ko bija slēpis no savas sieviņas

Kurš gan Latvijā nezina slaveno Andri Buli, kurš pirmš pandēmijas bieži bija redzams kā dažādu pasākumu un izklaižu vietu vadītājs. Jāņem vērā, ka savu slavu ieguvis pateicoties tam, ka ir aktieris un piedalījies ne tikai daudzās filmās, bet arī slavenos seriālos. Tomēr, laiks ķerties klāt lietai! Runa iet par, ko nopietnu – pirms pavisam neilga laika viņš paziņoja vairākas detaļas par savu konkrēto dzīvi. Tajā skaitā viņš iekļāva to posmu, kuru bija pavadījis kopā ar Lieni Skulmi, slēpjot to no sievas.

Bulis par konkrēto dzīves brīdi stāstīja žurnālam “OK”. Intervijā viņš itin nemaz neslēpa, ka dzīve kopā ar sievu nebija viegla. Tomēr, lai kā nebūtu gājis, visi pārkāpumi, pārpratumi un kļūdas tika piedotas, tas tiek darīts ar vienu mērķi…. Jo ļoti mīl. Un tad viņš sāka stāstīt negaidīto daļu.

Viņš norādīja, ka mīlestība var izdarīt lielu briesmu lietas, bet tai pat laikā paveikt tiešām milzīgus brīnumus. Neskatoties uz visu Bulis sievu sauc par ļoti, ļoti īpašu sievieti. Viņš pat nezina, vai kādreiz dzīvē spētu atrast līdzīgu sievieti, jo viņa ir tiešām neatkārtojama un ļoti īpaša.

Taču attiecībā uz to, kāpēc agrāk viņam bija izveidojušās attiecības ar Skulmi, viņš to nosaucis par grūtu posmu, piebilstot, ka pats nezina, kas viņā bija tāds īpašs. “Kad darbā un dzīvē iet grūti, Tu meklē pēc palīdzīgas rokas un vienkāršākā variantā, tā tas viss arī sanāca.” Tomēr viņš to neslēpj un ir atklāti runājis, kas ir pozitīvākais šajā visā.

Lasi vēl : Veselības Ministre Ilze Viņķele pēkšņi paziņo milzu jaunumus tautai – Lasi zemāk :