Interesanti, Šokējoši

Ķirurgi teica, ka priekšlaikus dzimusī mazulīte drīz mirs. Tas ir jāredz, kā viņa izskatās pēc 12 gadiem

Reizēm gadās, ka bērniņš piedzimst priekšlaicīgi, tas var būt nedēļu, divas ātrāk, tad parasti viss ir kārtībā. Tomēr šoreiz māmiņa dzemdēja pusootru mēnesi agrāk, nekā pānots. Par laimi dzemdības noritēja bez liekām grūtībām, tomēr pāris minūtes pēc dzemdībām klajā nāca īstā patiesība, kuru grūti bija pateikt pašiem ķirurgiem.

Briānai Džordai nācās saskarties ar ļoti sāpīgu dzīves brīdi. Neviena māmiņa nevēlas neko tādu dzirdēt, kad tikko pasaulē laidusi savu pirmo bērniņu. Tas bija neiedomājami smagi, jo ķirurgi to pateica nedaudz vilcinoties.

Ķirurgi nespēja saņemties, tomēr pēc maza brītiņa sniedzās mazo un miniatūro meitņu sniegt mātei. Viņi paziņoja, ka bērns šādā stāvoklī nespēs ilgi izdzīvot, jo viņa līdz galam vēl nav paspējusi attīstīties. Viņa piedzima ne tikai priekšlaicīgi, bet arī gadījās iedzimta saslimšana, kas ir tik ļoti reta parādība, ka visā pasaulē no tās cieš aptuveni 100 cilvēku.

Māte savu meitiņu nosauca par Kenādiju, viņa arī tika iesaukta par īkstītes mazulīti, Meitenīte piedzima 2003. gada februārī Kanādā. Kad viņa pidzima viņa bija tikai 22 centimetrus gara un svēra nieka 1.13 kilogramus. Diemžēl pēc šādiem gadījumiem ķirurgi uzreiz pateica, ka meitenīte labākajā gadījumā spēs nodzīvot vien pāris dienas.

Mazā meitenīte cieta no ļoti smagas un retas punduru slimības jeb sindroma, kas arī ir atbildīgs par viņas mazajiem izmēriem. Kad mazulīte piedzima māte teica, ka viņa ir ideāla, tikai miniatūra.

Viss slimnīcas personāls mazo meitenīti iesauca par īkstīti. Vecāki ar lielu steigu devās viņu nokristīt, baidoties, ka viņa drīzumā varētu nomirt. Tomēr par spīti visam, izrādījās, ka meitenīte ir īsta cīnītāja un nenomira. Viņa ir pārsteigusi visu pasauli un lūk kādēļ!

Lasi vēl : 2020. gads šīm trim zodiaka zīmēm atnesīs ļoti smagus dzīves pārbaudījumus!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā