Interesanti

Laiks uzzināt savu KARMU pēc sava dzimšanas datuma! To vari izdarīt, izmantojot šo tabulu!

Kāda ir tava  dzīves karma pēc tava dzimšanas gada?Šī karma daudz ko izskaidros par tavu likteni. Budistu vidū valda uzskats, ka dvēsele var pārdzimt deviņas reizes. Tieši tik reizes mēs varam pārdzimt jauna cilvēka veidolā. Katru pārdzimšanu raksturo Meva, kas tulkojumā nozīmē dzimumzīme vai atzīme.

Tieši šī meva mums atklāj, cik reizes tava dvēsele jau ir dzimusi, un kāda karma tevi sagaida. Individuālo mevu ir ļoti sarežģīti izskaitļot, tāpēc mēs jums šajā rakstā piedāvājam vienkāršotu variantu. Atliek tikai aplūkot zemāk esošo tabulu. Blakus tavam dzimšanas gadam ir norādīts tavas dzīves numurs.

1. Meva
Šie cilvēki pēc dabas ir nemierīgi, pesimistiski. Visbiežāk viņi pielāgojas situācijai un reti kaut ko cenšas mainīt. Lai gan no ārpuses viņi ir draudzīgi un atvērti, iekšienē viņi ir kā spītīgi bērni. Iespējams, ka cieš no narkotiku vai alkohola atkarības. Arī veselība nav no labākajām. Biežas problēmas ar aknām, urīnpūsli, dzemdi, ģenitālijām.

Bieži manāma noskaņojuma svārstības un depresija. Lai gan nav romantiķi, šie cilvēki alkst pēc mīlestības. Viņiem noteikti nav ieteicams saspringts darbs.  Pirms kaut ko iesākt, ieteicams visu kārtīgi pārdomāt un izplānot. Karjera var būt saistīta ar ūdeni.

2. Meva
Draudzīgi cilvēki, ne agresīvi. Lai gan nav ambīciju un iniciatīvas, viņi ir pedantiski līdz pašiem sīkumiem. Viņi ir lieliski izpildītāji, taču ne labākie līderi. Viņu zelta gadi ir vecuma posms no 45-47 gadiem. Bieži vien viņi ir saldummīļi ar tuklu ķermeņa uzbūvi. Bieži saskarās ar karmiskajām saslimšanām, kas skar muguru, ādu, zarnu traktu un asinis. Partnerattiecībās ļoti uzmanīgi. Vairāk paļaujas uz jūtām nevis prātu.

Ienākumi vidēji, taču jāuzmanās no azartspēlēm, jo aizraušanās ar tām var novest pie nelaba gala – vardarbības, pašnāvības vai slepkavības. Karjera saistīta ar sabiedrisku darbu, cilvēkiem, dabu vai lauksaimniecību.

3. Meva
Šie cilvēki ātri pieaug. Viņiem piemīt neatkarīgs raksturs, viņi vienmēr jūtas jauni un optimistiski. Pozitīvi, taču ietiepīgi un neiecietīgi cilvēki. Viņiem bieži ir grūti samierināties ar apstākļiem. Viņu labākais vecums ir no 34-38 gadiem. Kad runa ir par plānošanu, viņi nedomā tālāk par vienu dienu, dažkārt mēdz uzsist sev daudz punu. Attīstīta miesasbūve, spēcīgi un darbīgi, taču ar vājām pēdām un problēmām ar nerviem.

Viņiem bieži ir noslieces uz atkarībām, īpaši, narkotisko vielu atkarībām. Ja šis paradums ir iesākts, tad no tā vairs netikt vaļā nekad. Impulsīvi un tieši cilvēki. Nemāk apieties ar naudu, neekonomiski, ar grūtībām ietaupīt. Karjeras izvēlē jāizvēlas tādas profesijas, kurās var izpausties – skolotāji, oratori, rakstnieki vai muzikanti.

4. Meva
Pozitīvi cilvēki, taču ar vāju gribu un bailīgi. Viņi mēdz būt viegli ievainojami un ļoti labsirdīgi. Viņu zelta gadi ir līdz 38 gadiem. Šiem cilvēkiem raksturīga vāja ķermeņa uzbūve, liela, augsta piere. Viegli inficējas ar dažādām slimībām, vāji attīstīta elpošanas sistēma un zarnu trakts. Sievietēm ar šo karmu bieži ir problēmas ar dzimumorgāniem.

No ārpuses ļoti skaisti cilvēki, kas nobriest agrā vecumā. Bieži ir grūtības nodibināt stipras un ilglaicīgas attiecības, nodibināt ģimeni. Viegli apmānāmi, uzķeras uz viltībām, viņus ir viegli apzagt.          Arī viņiem nauda un materiālās vērtības ir slidens lauciņš. Karjeru vislabāk veidot kā svētku organizatoriem vai jebkurā jomā, kas saistīta ar sabiedrību.

5. Meva
Šie cilvēki ir ļoti neviennozīmīgi. Var būt gan labi, gan slikti, gan tikli, gan netikli, gan mērķtiecīgi, gan slinki. 42 gadu vecumā iestājas sarežģīts posms. Ļoti labi attīstīts pašsaglabāšanās instinkts. Raksturīga spēcīga miesasbūve, organisms, kas pats spēj atgrūst dažādas slimības. Mēdz būt nosliece uz audzēju, drudzi, hipertoniju, zarnu trakta vai asins problēmām.

Viņiem ļoti nepieciešama mīlestība, piemīt tieksme dominēt. Viņiem ne vienmēr seko veiksme, taču no zaudējumiem atgūstas ļoti ātri. Mēdz aizrauties ar azartspēlēm, kuru dēļ visu var zaudēt. Šiem cilvēkiem jāieņem vadoši amati, kuros viņi var izpausties pēc sirds patikas.

6. Meva
Šiem cilvēkiem piemīt labi attīstīta intuīcija. Viņi ir dzimuši līderi un novatori. Vienmēr sev izvirza augstus mērķus un dara visu, lai tos piepildītu. Ļoti pašapmierināti, baidās no neveiksmēm. Vislabākais vecums – 40 gadi. Ķermeņa uzbūve kalsna un stūraina. Raksturīga ātra pārpūle, nervu darbības traucējumi, biežas galvassāpes, problēmas ar plaušām, kauliem un sirdi.

Partnerattiecībās mīl gan dominēt, gan pakļauties. Prasmīgi apietas ar naudu. Cik ātri to nopelna, tik ātri arī notērē. Arī viņus ne vienmēr pavada veiksme. Šie cilvēki ir lieliski tirgotāji, skolotāji, oratori un sludinātāji.

7. Meva
Šiem cilvēkiem ir grūti apvaldīt savas emocijas, pēc dabas viņi ir optimisti. Piemīt labas oratora un pārliecināšanas spējas. Lieliski prot manipulēt ar citiem cilvēkiem. Ja viņiem nepievērš pietiekami daudz uzmanības, viņi apvainojas un dusmojas.  Lielu uzmanību pievērš detaļām. 40 gadu vecumā viņu dzīve nostabilizējas. Kad ir vieni, nespēj sasniegt vēlamo, jo nepietiek neatlaidības. Ķermeņa uzbūve vāja, iespējamas problēmas ar nerviem, dzimumorgāniem, aknām un kuņģi.

Viņi mīl brīvību, partneru izvēlē ir ļoti rūpīgi. Viņi var būt lieliski juristi vai finansisti.

8. Meva
Šie cilvēki ir ļoti ietiepīgi un par sevi pārliecināti. Viņu uzskatus ir grūti mainīt. Konservatīvi, ar vēlmi uzspiest citiem savu viedokli. Lai gan no ārpuses viņi liekas mierīgi, iekšēji ir ļoti stipri. Ķermenis ir stiprs un veselīgs, ar noslieci uz aterosklerozi, hipohondrju, mugurkaula vai nervu problēmām.

Sakaru dibināšanā ir neizvēlīgs, bet, kad nodibina ģimeni, kļūst rāms. Agrā vecumā gūs panākumus, lielu uzsvaru dzīvē liek uz naudu. Darba jomā izvēlas uzticamību un stabilitāti.

9. Meva
Šie cilvēki ir ļoti jūtīgi un emocionāli. Viņu dzīves ir spilgtas, bet bezjēdzīgas. Mēdz būt neiecietīgi un impulsīvi, kritizē visu, kas notiek apkārt. No citiem sagaida ļoti daudz, tāpēc mēdz partnerus mainīt kā zeķes. Ideālisti, noniecina materiālo labumu. Pusmūža vecumā gaidāma lejupslīde visās dzīves jomās. Miesasbūve vidēja, spēcīga un elastība. Bieži sirgst ar sirds, asins, nervu slimībām, kā arī bezmiegu.

Cilvēkus spēj apburt ar vienu acu skatienu. Ļoti bieži paļaujas uz veiksmi, kas viņiem seko ik uz soļa. Finanses ir pietiekamas, taču, ja kaut kas pietrūkst, tad nav motivācijas, lai to iegūtu. Bieži attīsta karjeru diplomātijas, aktiermākslas un tēlotājmākslas jomās.