Interesanti, Noderīgi

Lielie eksperti neiepriecina! Dēļ Koronavīrusa ar ierobežojumiem var nākties dzīvot līdz pat gada beigām

Jāatzīmē, ka pašreizējā Latvijas koronavīrusa Covid-19 izplatības kontrole ir ļoti labvēlīga, un pašreizējie pasākumi parāda, ka tie ir ļoti efektīvi. Tas izskaidrojams ar to, ka pašlaik inficēto skaits nav ievērojami pieaudzis, un viss notiek lēnām un pakāpeniski kontrolējot situāciju.

Tomēr tieši šis laiks ir galvenā saslimstības tendence, jo daudzi ieviestie ierobežojumi var turpināties līdz 2020. gada beigām. Infekcionisti un epidemiologi atzina LTV īpašās programmas “Tiešā runa” diskusijā.

Komentējot daudzos scenāriju modeļus, kas izstrādāti pasaulē, Veselības ministrijas galvenā eksperte infekcijas slimību jautājumos Uga Dumpis sacīja, ka konkrēti modelēšanas risinājumi ne vienmēr darbojas tieši tā, kā norādīts. Tomēr šajā posmā jums ir pilnībā jāatver acis un jāskatās uz visu no malas, lai saprastu faktisko situāciju un tās smagumu.

Tomēr vissvarīgākais ir laiks. Tagad jautājums ir, cik ilgi šie ierobežojumi būs spēkā līdz 2020. gada beigām? Kas tas ir? Beigu beigās uz šo jautājumu arī atbildēja, un daudzi jautājumi būs kļūdaini, jo tas ir fakts … (Lai turpinātu lasīt šo rakstu, zemāk spied pogu “Atvērt”vai arī pogu ‘Uzzināt vairāk’)