Interesanti, Noderīgi

Ļoti nepatīkamas ziņas no Vidzemes slimnīcas! Atklājušās nepatīkamas lietas

Pēc speciālās ārstēšanās Vidzemes slimnīcas Terapijas nodaļā jaunā koronavīrusa Covodi-19 izraisītā saslimšana tikusi konstatēta arī sociālāss aprūpes centra (SAC) “Lode” klientam, tā paziņojusi Latvijas Televīzija (LTV) Nepatīkamās ziņas ir tādas, ka konkrētajam vīrietim pēc izrakstīšanās no slimnīcas tika veikts koronavīrusa Covid-19 tests un tas esot bijis negatīvs.

Savukārt Lodes direktora Ginta Putna LTV paziņoja, ka pēc atgriešanās klients esot pastiprināti pieskatīts un uzraudzīts. No pārējiem kaimiņiem istabā tika nodrosināta divu metru distance, bija ievietots arī aizslietnis un ieviesti vēl citi drošības pasākumi.

Diemžēl centra iemītniekam pēc vairākām dienām kļuva ļoti grūti elpot. Viņš atkal jau tika aizvests uz Vidzemes slimnīcu, kur testu veica jau otro reizi un tomēr tika konstatēts Covid-19. Pats nepatīkamākais ir tas, ka šī iemesla dēl pašizolācija tika noteikta teju pusei SAC darbinieku un Covid-19 testi tika veikti arī visiem 80 aprūpes centra klientiem.

Līdz ar to, pašlaik tur ir pilnībā aizliegts klientu apmeklējumiem. Jāņem vēra, ka iepriekš SPKC jau norādīja, ka sociālās aprūpes centros atrodas cilvēki, kuriem ir augsts veselības komplikāciju risks. Un nedrīkst aizmirst par aprūpes centru augsto infekcijas izplatīšanās risku un blīvumu, kas visu situācija var padarīt nelabvēlīgu ikvienam, ja netiek nodrosināti atbilstoši drošības pasākumi.

Avots