Interesanti

Lūk, ko izdarīja vīrietis pēc saņemtā 2000 Eiro soda par pašizolācijas neievērošanu

Iespējams, ka vairums no viņiem ir dzirdējuši, ka Latvija ir piemērojusi maksimālo soda naudu, jo vīrietis nav ievērojis stingros un iepriekš noteiktos noteikumus. Vīrietim ir jāuzstāj uz stingru pašizolāciju, taču viņš šos īpašos vārdus neuztvēra nopietni, tāpēc viņam nācās piedzīvot nopietnas sekas.

Tomēr izrādās, ka viss stāsts nebeidzas šeit, jo man gadījās sastapties ar vēl vienu interesantu lietu, vai kāds var teikt – šis notikums vairumā gadījumu šķiet neiedomājami muļķīgs, salīdzināms ar filmu: “Stulbs vai pat vēl stulbāks”.

Pirmkārt, 1989. gadā dzimušam vīrietim bija pozitīvs koronavīrusa vīruss, un tas mājās jānovieto karantīnā. Tomēr izrādījās, ka 10. aprīlī viņš ar automašīnu aizgāja no mājas. Tāpēc, nopietni pārkāpjot pašizolācijas noteikumus, tiesībaizsardzības iestāžu darbiniekiem jāpiemēro visaugstākais sods.

Soda pēc iespējas vairāk, jo persona zina, ka viņam jāpaliek mājās, bet viņš nepakļaujas sodam, tāpēc tas ir drauds apkārtējie. Tomēr ir pienācis laiks uzzināt, ko viņš izdarīja atkal pēc soda piemērošana… (Lai turpinātu lasīt šo rakstu, zemāk spied pogu “Atvērt”vai arī pogu ‘Uzzināt vairāk’)