Interesanti, Noderīgi

PVO paziņo nepatīkamu vēsti visai pasaulei : “Ciņā ar Covid-19 visiem nepieciešams atgriezties sākuma fāzē”

Diemžēl tā ir realitāte! Pasaules Veselības Organizācija ir paziņojusi, ka centienos apkarot koronavīrusa Covid-19 pandēmiju šobrīd ir vajadzīgas atgriezties pie pašas sākuma fāzes, jeb pamatiem, ziņo “CNN”.   “Šķiet, ka patreiz visi izvairāmies no nepatīkamās realitātes, kurā ikvienam ir jāatgriežas pie sabiedrības veseslības uzraudzības.” Tā piektdien milzīgajā preses konferences laikā sacīja Pasaules Veselības organizācijas ārkārtas situāciju programmu vadītajs Maikls Raiens.

“Mums visiem ir jāiet atpakaļ tieši tur, kur mums vajadzēja būt pirms vairakiem mēnešiem. Ir jāmeklē gadījumi, jāizseko slimības cēloņi un tā gadījumi un jāpārbauda tie. Jāizolē cilvēki, kuru testi bija pozitīvi, jāmeklē viņu tuvās kontaktpersonas,” izteicās Maikls.

“Dažreiz atbildes tiek meklētas tiesi tur, kur tās vienkārši nav. Mums visiem vajag obligāti atgriezties pie pamatprincipiem, vispārejās slimīas kontroles stratēģijas, kas atbilst visiem sabiedrības pamatprincipiem. Tas ir ļoti būtiski un par to nedrīkst aizmirst vēl ilgi. No tā ir atkarīgas dzīvības!” Eksperts ir strikti uzsvēris to, ka jau šobrīd ir pieejama ļoti liela daļa informācij apar pētījumiem un zinātnieku atklājumiem.

Tomēr netkarīgi no situācijas visiem ir jāturas kopā pie pamatstratēģijas, pretējā gadījumā mēs visi varam riskēt ar nākamo vilni. Viņš norādīja arī to, ka cilvēku dzīvēs būs ievērojamas izmaiņas līdz pat brīdim, kad tiks izstrādāta efektīva koronavīrusa vakcīna. Kamēr darba un skolu vietu atvēršana, ievērojot dažādus drošības pasākumus, daudzās valstīs jau pakāpeniski tiek atļauta, ar sporta pasākumiem un koncertiem situācija vel ilgi var būt sarežīgta un nepatīkama.

Lasi vēl : Laiks uzzināt savu KARMU pēc sava dzimšanas datuma! To vari izdarīt, izmantojot šo tabulu!

Avots