Interesanti, Noderīgi

Šodien tikusi atklāta vēl iepriekš nedzirdēta informācija par Saimniekošova galveno zvaigzni Ilmāru

Par slavenā un populāra šova “Saimnieks meklē sievu” jauno un galveno zvaigzni ir kļuvis ļoti uzņēmīgais saimnieks Ilmārs, kurš dzīvoja Alojā. Pats saimnieks ir ne tikai ļoti turīgs, bet arī samēra simpātisks un gaumīgs. Tomēr vai tā domā pilnīgi visas? Bet tomēr atklājas, kāds nepatīkams fakts – izrādās, ka viņš nemaz nedzīvo saimniecībā. Saņemot smagu atraidījumu no mākslīgās skaistuma cienītajas Jeļenas, viņš ciemos pie sevis aicina Beāti, Lauru un Eviju.

Pats Ilmārs izteicās, ka potencionālās sievas nevedīs uz saimniecību, bet gan uz savu superīgo divistabu dzīvokli. Ilmārs atklaja, ka nodarbojas ar liellopu audzēšanu izsolu namiem, kas tos uzpērk. Kādreiz, kad viņš dzīvoja, kopā ar sievu, tad viņam vēl esot piederējusi māja. Tomēr tad ir sapratis, ka māja esot bijusi par liela, viņš izvēlējies nopirkt lielu dzīvokli.

Pats saimnieks gan steidzis mierināt par to, ja sastaps savu mīļoto sievieti, tad māja atkal būšot. Pašlaik dzīvoklī viņi dzīvojot trijatā, Ilmārs, viņa meita, kuru audzina viņš un trešais ģimenes sabiedriskais draugs – kaķis. Dzīvoklis izskatoties ļoti gaumīgs un pievilcīgs.

Ilmāra dzīvoklis arī liecina par to, ka viņam ļoti patīk sports. Pie leduskapja piesprausti sasniegumi un apbalvojumi, bet telpās atrodas sporta invertās no velo un motosporta.

Lasi vēl : Paziņota ļoti bēdīga vēsts! Latvijā miris ļoti pazīstams cilvēks :